تصاویر منتخب

درباره سایت

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی

 

استخاره گرفتن دختر بی حجاب "

شب بود ، دخترخانمی نگاهش به سمت برنامه ای بود که از تلویزیون پخش می شد این برنامه نظرشو جذب کرده بود ،موضوع برنامه درمورد عواقب بد حجابی در آخرت بود .مجری برنامه شروع کرد به سؤال کردن از کارشناس دعوت شده در برنامه. کارشناس برنامه به بیان مطالب خود در مورد عقوبت آن یک به یک که از منابع مهم در آورده بود شروع کرد وبه این جا رسید که فرمود : بی حجابی علاوه بر گناه بودن آن به تنهایی، خود نیز باعث بروز بسیاری دیگر از گناهان و بد بختی ها می شود که باعث می شود چه در دنیا و چه در آخرت عذاب ببینندپس از پایان برنامه آن دختر به فکر فرو رفت که با بی حجابی خود چه کار های خوبی مانند : نماز خواندن ، احترام به پدر و مادر و... که قبلا انجام می داد دیگر از آن کار ها دست بر داشته است چون به همین خاطر بود که بارها و بارها پدر و مادر مرحومم به من می گفتند این وضع من رو خدا نمی پسنده ، به فکر خدا باش و من هم هر بار سر این مساله با آنها مشاجره می کردم، حالا فهمیدم که آنها چه چیزی می گفتند..

خوابید : وقت اذان صبح بلند شد و وضو گرفت وبا دیگر حجاب کامل به مسجد رفت پس خواندن نماز به سمت امام جماعت رفت که فردی مسن و بسیار متقی بود رفت . سؤالی از او پرسید :آیا کسی که تا بحال بی حجاب بوده و حالا پشیمان شده وتوبه کرده و می خواهد با حجاب باشد باید استخاره کند؟

امام جماعت فرمود:بی حجابی یک امر ناپسند،و گناه است و حجاب بسیار نیکو و خیر است ،در کار های نیک و خیر باید در انجام آن سبقت گرفت ،پس بدان که جای هیچ استخاره ای در این امر نیست، و خدا توبه او را قبول می کند!

نویسنده داستان: حمید آدمی

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات